Accent Prime Nedir?

Accent prime, teknolojinin de hızla ilerleme kaydetmesiyle birlikte tercih edilen işlemi gençleşme ve güzelleşme için yapılan bir işlemdir. Yeni bir kavram olarak bilinen accent prime işlemi ağrısız ve acısız bir işlem olarak yapılmaktadır.

Son teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan bu işlemin amacı daha fit görünüm elde etmektir. Hem kadın hem de erkekler için uygulanmakta olan bu işlemde güvenilir cihazlar kullanılıyor.

Herhangi bir iyileşme süresine gerek kalmayan, tüm cilt tipleri için uygun olan, ağrısız ve hızlı şekilde yapılan bu işlem güvenli ve güvenilirdir. Kol ve sırt, yüz ve çevresi, mide ve karın, bacaklar ve kalça için uygulanabilen bir işlemdir.

Accent Prime Nasıl Çalışır?

Adından son dönemde daha sık söz ettiren Accent prime farklı bölgelere uygulanmaktadır. İnce ve fit görünen bir vücut yaratmayı amaçlayan bu işlem için özel teknolojik cihazlar kullanılıyor.

Patentli olarak alınan bu teknolojik cihazların hedefi ses dalgaları ve radyofrekans vererek vücutta incelme sağlamaktır. Vücudu şekillendirmek için, sıkılaştırmak için, ciltte var olan selülitlerden kurtulmak için, bölgesel olarak incelme elde etmek ve estetik açıdan iyileştirmelere girmek için Accent prime işlemi yapılıyor.

Bu tedavi, hastanın vücudundaki yağ oranına bağlı olarak uygulanır. Öncelikle ilk etap ele alınır. İlk etapta 4 seans hedefi koyulur. Ardından 4 seans sonucunda ince bir vücut elde edilmek istenir. En zorlu bölgelerde dahi ultrasonik ses dalgaları kullanılarak hedefe ulaşılır.

Accent Prime Nasıl Uygulanır?

Accent prime uygulaması için özel olarak geliştirilen son teknolojik cihazlar gereklidir. Temin edilen bu cihazların en önemli özelliği ise radyoaktif frekansa ve ultrason ses dalgalarına sahip olmasıdır.

Konforlu bir şekilde incelme sağlayan bu işlem acısız ve oldukça güvenilirdir. Uygulama aşamasına geçiş yapılması için yağ dokularının oranına bakılır. Yağ dokusu fazla olanlarda birden fazla seans uygulaması gerekli olur. Uygulanacak olan bölgeye radyoaktif frekanslar gönderilmeye başlanır. Yağ hücreleri hızlı bir şekilde deforme olmaya başlar.

Deri altına verilen maksimum enerji sayesinde kontrollü bir şekilde iyi sonuçların alması hedeflenir. Uygulama sonrasında ise yağ hücreleri parçalanmış olur ve ilk seans sonunda dahi iyi sonuçlar elde edilebilir. Isı veren bu işlem kademeli olarak bölgelere gönderilir. Böylece herhangi bir zarar ya da yan etkiden söz edilmez.

Accent Prime Kaç Seans Gereklidir?

Oldukça profesyonel bir şekilde uygulanan Accent prime işlemi için genellikle 4 seans yeterli görülür. Ancak bölgesel olarak yağların ve dokuların fazlalığına bağlı olarak 4 seanstan daha fazla seanslar da görülebilir. Uygulama yapılacak olan kişinin ve yağ dokularının durumuna göre 1 2 seans daha fazlalık seans alınabilir. Uygulamadan hemen sonra normal yaşantıya dönmek de mümkündür. Tüm cilt tipleri ve cinsiyetler için uygun olan bu işlem aynı zamanda 18 yaşından büyükler için yapılabilir.

Accent Prime Hangi Bölgelere Uygulanır?

En çok merak edilen konular arasında Accent prime tekniğinin hangi bölgelere uygulandığı yer alır. Profesyonel olarak uygulanan bu işlem genellikle tüm vücut olarak başlanabilir. Ancak tüm vücutta ihtiyaç duymadığınız takdirde bölgesel olarak da bu hizmeti alabilirsiniz. Yüz ve çevresine, kol ve sırt bölgelerine, mide ve karın bölgelerine, bacaklar ve kalçaya da uygulanmasında hiçbir sakınca yoktur.

1.Accent Prime Vücut

En çok tercih edilen uygulama alanlarından biri tüm vücuttur. Bakıldığı zaman tüm vücutta estetik ve fit bir görünüm elde etmek amacıyla uygulanır. Uzun ömürlü sonuçlar vaad eden ve bu sonuçlara ulaşmanızda yardımcı olan işlem sayesinde vücudunuzda yer alan inatçı yağlardan kurtulmuş olacaksınız. Tüm seansların bitiminde gözler görülür sonuçlar elde etmek mümkündür. Profesyonel ve uzmanca yapılan bu işlem sayesinde fit görünüme kavuşmanız sandığınızdan daha kolay olacaktır.

2.Accent Prime Yüz Ve Çevresi

Yüz ve çevresi de bu işlem için sık sık tercih edilen bölgelerden birisidir. Tek bir teknikle uygulanan işlemin amacı ise yüz ve çevresinde şekillendirme elde etmektir.

Kullanılan ultrason dalgaları, ses dalgaları ve radyofrekans ışınları sayesinde yüzdeki sarkmalardan kurtulabilirsiniz. Elmacık kemikleri ve yanaklarınızın formunu şekillendirebilir ve daha genç görünen bir yüze sahip olabilirsiniz.

Etkili sonuçlar için tüm seanslara düzenli olarak girmek de oldukça önemlidir. Aksatmadan ve ertelemeden rutin şekilde seanslarınızı gerçekleştirerek yüzünüzü istediğiniz estetik görünüme getirebilirsiniz. Ameliyatsız, ağrısız ve acısız şekilde uygulanan bu işlem sayesinde son derece hızlı bir süre içerisinde gençliği ve dinamikliği yeniden kazanmış olacaksınız.

3.Kol Ve Sırt

En çok tercih edilen bir diğer bölge ise kol ve sırt bölgesidir. Kollarda ve sırt bölgesinde biriken yağ dokuları olduğunuzdan daha pasif görünmenize yol açar. Hem sağlıksız hem de estetik açıdan kötü görünen zamanlar geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

Ancak Accent prime’nin etkileri sayesinde kısa sürede kollarda ve sırt bölgesinde biriken inatçı yağlardan kurtulabilirsiniz. Üstelik kollarla birlikte omuz bölgesinde biriken yağlara da veda edebilirsiniz.

Oldukça hızlı ve etkili bir şekilde yapılan bu işlem sayesinde kollardaki kas oluşumu da yeniden canlanmaya başlar. Zamana yenik düşen, yaşa yenik düşen durumlar ve çevresel faktörler sonucunda kollarda hantallık meydana gelebilir. Kollar daha yumuşak ve sarkık bir görünüme kavuşur. Bu kötü görünümden de Accent prime’nin etkili sonuçları ile kurtulabilirsiniz. Kol ve sırt bölgesi daha esnek ve genç bir görünüme kavuşur.

4.Mide Ve Karın

En çok yağ dokusu oluşan ve hızlıca artan bölgeler kuşkusuz mide ve karın bölgesidir. Midede artan yağ dokuları doğru orantılı bir şekilde karın bölgesini de olumsuz etkiler. Yağlar artmaya başladıkça estetik ve fit görünüm kaybolmaya başlar.

Bu tür bir olumsuzluğa yer vermemek adına yapılması gereken en etkili tercih Accent Prime işlemidir. Profesyonel şekilde yapılan bu işlem sayesinde fazlalıklardan kurtulmanız an meselesidir.

Kilo vermek sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Bu nedenle de pek çok diyet ve spro programın başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Daha fazla zaman kaybı yaşamamak ve bir an önce karın bölgesinde incelme elde etmek ve düz bir karına sahip olmak için bu işlemi yaptırabilirsiniz. Karın bölgesinde sıkılaşma meydana gelir. Fazlalık yağlar yok edilir. Cilt esneklik kazanır.

5.Bacaklar Ve Kalça

Bacaklar ve kalça bölgeleri de kilo almaya ve yağ dokularında artışa oldukça müsait bölgelerdir. Hem bacaklarda hem de popo kısmında sıkılık elde etmek herkesin en büyük hayalidir.

Bacaklarla orantılı görünen bir kalça görünümü de oldukça önemlidir. Fit görünmek için kalça ve bacakların bu işlemi kabul etmesi sağlıklı yaşamın da pencerelerini aralar.

Bacak ve kalça bölgesine uygulanan Accent primenin sonucunda sıkı ve oldukça pürüzsüz bölgelere sahip olabilirsiniz. Burada temel amaç bölgede yer alan kolajen lifleri uyarmaktır. Bu bölgelerdeki yağlardan kurtulduğunuz zaman üzerinizdeki stresten de kurtulmuş olacaksınız.

Accent Prime İncelme Fiyatları 2024

2024 yılına dair belirlenen fiyatlar oldukça idealdir. Bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde bu işlemi yaptırabilirsiniz. Accent prime için profesyonel olarak hizmet alabilirsiniz. Accent Prime İncelme Fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.