Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Accent Prime

Accent Prime Nedir?

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile beraber insanların yaşamını etkileyen yeni yeni kavramlar da devreye giriyor.  İcat edilen her yeni ürün insanların yaşamını olumlu düzeyde etkiliyor. Bu bağlamda özellikle kadınların gençleşmesi güzelleşmesi için özel olarak üretilen son teknoloji cihazlar var. Bunlardan bir tanesi de Accent Prime isimli cihaz ve buna bağlı olan uygulama ile kişilerin hangi nedenden dolayı olursa olsun daha sıkı daha fit görünmelerini sağlayan işleme verilen isimdir.

Accent Prime Kimler İçin Uygundur?

Accent Prime özellikle kişinin vücudunun belli bölgelerinde ortaya çıkan deformasyon problemleri için uygulanır. Doğru ve düzgün bir uygulama ile cilt görünümüne daha sık, daha fit bir görünüm elde edilir ki bu da kişinin daha genç daha güzel görünmesine olanak verir.

Aşırı kilo alıp verme, sağlıksız ve düzensiz beslenme, hamilelik döneminde kadının vücudunda yaşanan değişimler,  yaşa bağlı hücre yenilenmesinin tamamlanması ile beraber vücudun yer çekiminden nasibini alması ciltte sıkılık kayıplarına, sarkmalara ve yağlanmalara  neden olur. Bu duruma kozmetik ürünler ile müdahale etmek mümkün olmadığından doğal olarak böylesi uygulamalara gereksinim vardır. En son teknoloji ile dünyanın her yerinde en güvenilir olan uygulamalardan bir tanesidir.

Accent Prime Hangi Bölgelere Uygulanır?

Elbette Accent Prime vücudun her noktasına uygulanabilir diye bir kural yoktur. Ama temel olarak uygulanabileceği alanların başında kol ve bacak kısımlarında ortaya çıkan deformasyon kayıpları için, karın bölgesinde ortaya çıkan yağlanma ve/veya sıkılık kayıpları, yüz ve çevresinde ortaya çıkan yağlanma belirtilerini ortadan kaldırmak ve daha kusursuz bir yüz görünümü elde etmek için,omuz bölgesinde zamana bağlı ortaya çıkan sertlikler ve istenmeyen görünümler için bu bölgelere uygulanır.

Özetle gerek kimler için gerek hangi bölgelere uygulanabilir sorusunun en temel yanıtı gerek duyulan üstte belirtilen vücut bölümlerine, başta ilerleyen yaşlardaki insanlar olmak üzere herkese kadın erkek fark etmeksizin her yaşta uygulanabileceği biçimindedir.

Accent Prime Hakkında Bilinmesi Gereken Diğer Hususlar

Accent Prime son derece kolay bir biçimde uygulanır. Kişi uygulama sırasında herhangi bir acı sızı hissetmez ve ortalama olarak 20 dakika sürer. Kişi eğer böyle bir uygulama yaptırmaya karar verdiyse öncelikle bu alanda en iyi uzmanlardan bir tanesi ile çalışmayı tercih etmelidir. Bu işi uygulayacak kişinin bu alanda eğitim aldığı ve alanında doğru referansları olan bir uzman olduğundan emin olunmalıdır.

Bunun yanında bu uygulama uzun süre etkilidir ve uygulamadan sonra kişi gündelik yaşamına rahatlıkla devam edebilir.