SNOWCELL Bakımı Nedir?

Snowcell Bakımı; Cilt lekelerinin giderilmesi ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için kullanılıyor. Cilt lekeleri, zor geçen ve estetik açıdan kötü bir görünüm yaratan bir sorundur.

Cilt lekelerini geçirme yöntemlerine bakıldığında çok uzun zaman aldığı ve birçok yöntemin işe yaramadığı biliniyor. Bu yüzden acısız bir işlem olarak bu bakım yönteminin kullanılması, hastalarımıza daha cazip geliyor.

Lekelerin giderilmesinde en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan snowcell bakımı son günlerde popüler olan ve cilt lekelerini gidermenin yanında yeni oluşacak lekelerin de engellenmesini sağlayan bir tedavidir.

Cilt tonunun eşitlenmesi ve peeling etkisi yaratması sayesinde daha sağlıklı cilt için zemin hazırlıyor.  Anti-aging etkisi sayesinde, cildin yaşlanmaya karşı korunmasını da sağlıyor. Daha canlı ve daha sağlıklı cilt görünümü kazandıran ve koruyucu olan bu bakım uygulaması ortalama 50 dakikada bitiyor.

İşlem sonrasında serumlar ile cildin nem dengesi korunarak temel bakımlar da yapılmış oluyor. Diğer peeling işlemlerine göre acısız ve daha risksiz olması sebebiyle cilt problemleri yaşayan hastalarımız en fazla bu bakım hizmetini tercih ediyorlar.

SNOWCELL Cilt Bakımı Nasıl Uygulanır?

Cildin hasar görmüş olan en üst tabakasına uygulanan bakım, bu tabakayı soymaya ve bu sayede cilt üzerindeki ölü deriyi atmaya yarıyor. Özel solüsyonlar kullanılarak da lekelerin tekrar oluşması engelleniyor.

Burada dikkat etmeniz gereken şey ise uygulama sonrasında aynı gün içinde güneşe çıkmamanız olacaktır. Hekimlerimizin önerileri doğrultusunda hassaslaşan cildinizin işlem sonrasında korumanız gerekiyor. Bunun için güneş kremleri de kullanabilirsiniz.

Kimyasal peeling uygulamalarının aksine soyma ve aşınma yapmaması nedeniyle ciltte tahrişe yol açmayan bir bakım yöntemi olan SNOWCELL bakımı, acısız bir uygulamadır. Başarı oranı ise %90 civarındadır.

Günlük hayatı etkilemeyen ve birçok faydası olan bu bakım hizmeti için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Güneşten gelen zararlı UV ışınları nedeniyle oluşan lekeler, hormon lekeleri ve hamilelikte oluşan lekeler gibi problemlerin yanında yaşlılıkta oluşan lekelerde de oldukça etkili bir yöntemdir.

SNOWCELL Leke Bakımı Nedir?

Ciltte oluşabilecek lekeler ve halihazırda var olan güneş lekesi, sivilce izleri, yanık izleri gibi lekelerin yok olmasını sağlayan SNOWCELL bakımı yaptıran hastalarımız artık makyaj yapma ihtiyacı duymuyor. Pürüzsüz bir cilt vadeden bakım sayesinde, parlak ve nemli bir cilde sahip olabilirisiniz.

SNOWCELL Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt problemleri yaşayan kişilere uyguladığımız tedavi sayesinde, cilde rengini veren melanin salgısından dolayı koyulaşan lekeler giderilerek cilt homojen görünüm kazanıyor. Anti-oksidan özelliği sayesinde de ciltte bir koruma tabakası yaratıyor.

Yeni nesil bir uygulamadır ve etkilidir. İleri düzey bir teknikle uygulanan bu bakım tedavisi, deneyimli uzmanlarımız tarafından yapılır. Yeterli donanımın bulunduğu kliniklerde yapılması da önemlidir. Parlak ve güzel bir cilt için bu yöntem kullanılabilir.

SNOWCELL Hangi Cilt Tiplerine Uygulanır?

Her cilt tipine uygulanabilen bu yöntem aydınlatma ve anti-aging bakımının soyucu etkisi çok fazla olmadığı için günlük yaşantıya işlem sonrasında devam edebilirsiniz.

Aynı zamanda her mevsim uygulanabilen bu bakım yöntemi, uygulama alanlarına bakıldığında akne lekeleri, hormon bozukluğundan kaynaklanan lekeler, güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, hamilelik lekeleri olarak sayılabilir.

Bu lekelerin tamamında kullanılabilmesinin sebebiyse içeriğinin çok zengin olmasıdır. İçeriğindeki maddeleri sayacak olursak bunlar da saf C vitamini, arbutin, glukosidaz, kojik asit ve AHA peelingtir.

Ciltte leke oluşumuna neden olan enzimleri engelleyerek cilt tonunda açılma sağlıyor ve diğer cilt bakım uygulamalarına göre daha başarılı sonuçlar veriyor. Her cilt tipine uygun olması da daha avantajlı kılıyor. Soyucu etkisinin az olması sayesinde kuru ve hassas ciltler için de uygulanabilir.

SNOWCELL Bakımı Riskli Midir?

Mevcut canlılığın korunması ve cildin lekelerden arındırılması için kullanılan etkili yöntemlerden biridir. Melanin pigmentinin fazla salgılanması nedeniyle ortaya çıkan ciltteki lekeleri gidererek daha sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

Uyguladığımız SNOWCELL bakımı, soyucu etkisinin az olması sebebiyle tahrişe ve kızarıklığa yol açmıyor. Kolay bir işlem olduğundan günlük yaşama aynı gün devam edilebiliyor. Bu yüzden risksiz bir işlemdir. Yan etkilerinin yalnızca cildin daha hassas olması ve epidermisin incelmesi olması da tercih sebebidir.

SNOWCELL Bakımının Diğer Cilt Bakımlarından Farkı Nedir?

Bazı cilt bakımları iğneli cihazlar yardımıyla yapılıyor. Bunlar gözenekleri genişletmesinin yanında uygulama aşamasında acı verebiliyor. Ancak SNOWCELL bakımı kolay uygulanabilen ve etkisin uzun süre devam ettiren bir bakım yöntemidir.

Enzim peeling yöntemiyle ciltteki lekelerin giderilmesini sağlıyor. Cilt renginde açılmalar meydana getirerek cilt tonunu eşitliyor. Daha parlak ve daha elastik ciltlere sahip olmak için bizden hizmet alabilirsiniz. İçerisindeki ginseng bileşenleri cildin bağışıklığını da arttırıyor.

Aynı zamanda hint betaşi üzümü özütü sayesinde de cilt tonunu açıyor. İşlem sonrasında hemen yaşantınıza devam edebilmeniz de SNOWCELL bakımı işleminin diğer yöntemlerden farklı olmasının sebebidir.

SNOWCELL Bakımı Fiyatları 2024

Hem kolay bir yöntem olması hem de buna karşın etkisinin fazla ve kalıcı olması dolayısıyla klinikler farklı fiyatlar uygulayabiliyorlar. Uzmanlara göre ve cilt tipine göre fiyat farklılık gösteriyor.

Cilt tiplerinde meydana gelen farklı problemler olabiliyor. bu durumlarda seansların arttırılması veya kullanılan solüsyonların farklılaşması gibi durumlar ortaya çıktığından her bakım fiyatı aynı olmuyor. Snowcell bakımı fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.