Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Bölgesel İncelme

Genel olarak, kadınlar vücut şekli söz konusu olduğunda en büyük eleştirmenlerdir. Kadınların %91’i vücutlarında değiştirmek veya azaltmak istedikleri şeyler olduğunu söylüyor. Çoğu kadın diyet yapmayı ve egzersiz yapmayı denemiştir, ancak bunun yeterli olmadığını düşünüyorlar. VelaShape, kadınların vücut şekli konusunda kendilerini çok rahatsız hissetmelerine neden olan sorunlu alanları tedavi etmek için mükemmel, cerrahi olmayan bir tedavi yöntemidir.

Selülit Nedir?

Derinin çukurlaşması, şişmesi ve deformasyonu selülit olarak adlandırılır. Selülitten etkilenen bölgeler arasında uyluk, kalça, karın, baldır ve kollar bulunur. Tüm kadınlar selülitten etkilenir.
Farklı enerjilerin kullanımını birleştiren bir cihaz olan VelaShape, Bi-Polar RF (radyo frekansı), IR (kızılötesi) ve darbeli vakum enerjilerini kullanarak bölgesel incelme sağlamaktadır. VelaShape selülit görünümünü azaltır ve problemli bölgeleri yeniden şekillendirir.
VelaShape’in arkasındaki sır, yağ dokusunun hacmini ve görünümünü azaltmak için 3 farklı enerjiyi birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır.