Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Baby Face

Baby face thulium lazer tedavisi, güneşten zarar görmüş sorunlu ciltler için mükemmel bir tedavi sağlar. Derideki renk bozulmalarını, kahverengi lekeleri ve melazmayı temizler. Doku ve cilt berraklığı belirgin şekilde iyileşir.

Tipik bir yüz  boyun tedavisi yaklaşık 30 dakika sürer. Tedavi sonrası cildiniz kırmızı görünecek ve ardından ikinci günde iyileşecektir. Cilt üçüncü günde pul pul dökülmeye (soyulmaya) başlar Tedavi hızlıdır ve çok az veya hiç kesinti gerekmez. Thulium lazer yüz, boyun, göğüs, kollar, bacaklar ve sırt için mükemmeldir.

Baby Face Thulium lazer tedavisi şu durumlarda etkilidir:

İnce çizgiler ve kırışıklıklar: Kaz ayakları ve ince çizgiler gibi

Sivilce izleri ve lekeleri

Pigmentasyon: Yaşlılık lekelerinin görünümünü en aza indirir

Güneş hasarı: Cilt hasarlarını iyileştirmeye yardımcı olur

Tenlerinin daha genç görünmesini isteyen, ancak cerrahi bir tedavi istemeyen ve sosyal hayatı çok yoğun olan kişiler için bu tedavi iyi bir çözümdür.

Thulium lazer Tedavisi cildinizde mikroskobik tedavi bölgeleri adı verilen binlerce derin, küçük yara  üreten kesirli bir tedavidir. Kesirli terimi, cilt yüzeyinin sadece bir yüzdesinin lazerin her geçişinden etkilendiği anlamına gelir.. Cildi fraksiyonel olarak tedavi etme yöntemi, iyileşme süresini kısaltır ve cildin, hasarlı hücrelerin yerini alacak yeni ve daha sağlıklı bir doku oluşturmak için doğal sürecini destekler.