Whatsapp Whatsapp
Telefon Call Now

EyeCell Bakımı

EyeCell Bakımı, göz çevresi, göz altı morluklarının, siyah halkaların, gözaltı şişkinliklerinin ve kırışıklıkların giderilmesinin yanında kazayağını da azaltmaya yardımcı olur. Göz bölgesi için özel olarak geliştirilen bir bakım ürünüdür. Uygulandığı göz çevresini sıkılaştırır ve göz kapağı sarkmalarını da önler.

Göz çevresinde ince ve hassas cilt dokularının bulunması sebebiyle bakıma ihtiyacı olan bir bölgedir. Kozmetik ürünlerle bakım yapmanın etkisi uzun sürede görülür.

Ancak eyecell bakımı ile yapılan bakım sayesinde kısa sürede etkili sonuçlar alıyoruz. Hangi sorunlarda bu bakımı uyguladığımıza bakacak olursak bunlar; gözaltı torbaları, kazayağı, derin kırışıklıklar, ince çizgiler, gözaltındaki siyah halkalar, pigmentasyon ve dehidrasyondur. Büyüme faktörlerinden botanik kök hücrelerden ve biyo-peptidlerden üretilmesi sayesinde, etkili bir bakım ürünüdür.

Gözaltı bakımı için kullanılan farklı ürünler de vardır. Yaptırdığınız bu bakım sonrasında gözaltı morluklarının tekrarlanmaması için uyku düzeninize dikkat etmeniz, dengeli beslenmeniz ve bol su tüketmeniz gerekir.

Ayrıca kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi olan masajlar yaptırarak K ve C vitamini içeren ürünler de kullanabilirsiniz. Göz çevresi bakımı alanında deneyimli uzmanlarımız tarafından yapılır.

EyeCell Bakımı Nedir?

Özellikle ileri yaşlarda oluşan göz torbalarında EyeCell bakımı etkisi büyüktür. Çevresel faktörlere bağlı olarak da oluşan bu problemler aşırı tuz tüketmek, uykusuzluk, yorgunluk, beslenme bozukluğu, stres gibi nedenlerle de oluşabiliyor.

Yaşın ilerlemesiyle de göz altı derisinin incelmesi nedeniyle morluklar artar. Cildi gergin ve canlı gösteren kolajen maddesi azalarak cilt üzerindeki damarlar daha belirginleşir. Özellikle regl dönemlerinde de yine bu gözaltı sorunlarının arttığı biliniyor.

Bu bakım yöntemi, gözaltı morluklarının yanında göz kapaklarında da kullanılır. Göz altlarını canlandırmak ve nemlendirmek için uzmanlarımız tarafından uygulanan bir göz bakım ürünüdür. Göz çevresinin cilt yapısına göre botanik kök hücre ekstreleri göz altına ve göz üstüne uygulanır.

Göz çevresindeki deriyi yenilemek için ise kolajen üretimini destekleyen peptide pach bulundurur. Bu zar şeklinde soğuk bir jeldir. Birkaç seans olarak uygulanan EyeCell bakımı içeriği bu şekildedir.

Avantajlarını özetleyecek olursak bunlar göz çevresi kırışıklıklarının ve kazayağı görünümünün azalması, gözaltı torbalarında daha düzgün bir görünümün sağlanması, gözaltı morluklarının azalması ve cilt rengiyle eşitlenmesi, nem sayesinde göz çevresinin hafif ve yumuşak olması, göz çevresindeki sarkmaların engellenmesidir.

EyeCell Kit Nasıl Uygulanır?

Göz çevresindeki ince çizgilerin, torbaların ve morlukların giderilmesini sağlayan bakım kiti, esneklik kaybı olan göz kapaklarında da göz çevresini koruyarak canlandırır.

Göz çevresinde kullanılmaya uygun botanik kök hücre ekstrelerine sahip olduğundan çok ince iğneli roller ile göz altı ve göz kapağı üstüne ürün yedirilir. Kolajen üretimini arttırarak göz çevresinde bulunan ince deriyi de yenileme özelliğine sahiptir. Bunu yapabilmek içinse zar şeklindeki soğuk jel olan peptide pach kullanıyoruz.

Bu bakımı uygulayan hekimlerimiz ilk olarak Pach ürününü 15 dakika bekletiyor ve çıkarıldıktan sonra özel devam serumları kullanılıyor. Bunun sonrasındaysa soğuk krem uygulanıyor. Roller kullanılarak hücre yenilenmesi ve kullanılan bu ürünlerin yedirilmesi sağlanıyor.

Uygulama ise yaklaşık 30-40 dakika sürüyor. Seanslarına bakıldığında bunun kişiden kişiye değiştiğini söyleyebiliriz. Genel olarak 4 ila 8 seans arasında süren EyeCell bakımı, 10 gün arayla uygulanıyor. Aynı zamanda bu işlemi yaptırmak, göz makyajı yapılmasına engel olmuyor.

EyeCell Bakımı Faydaları

Hızlı etki eden EyeCell bakımı, derin kırışıklıkları önler. İçeriğindeki EC peptide kompleksleri sayesinde göz çevresinin yenilenmesine yardımcı olarak derin kırışıklıklarda kullanılır.

Gözaltı morluklarında da kullanılan bu ürün, göz çevresindeki sarkan dokuları güçlendirerek anti-pigment etkisi gösterir. Göz çevresindeki hassas bağlayıcı dokuları da onarır.

Anti- oksidasyon özelliği sayesinde hücre çoğalması sağlayarak anti-oksidant etkisi gösterir. Bunu yaparken de içeriğindeki botanik kök hücre ekstrelerinden yararlanır. Son olarak kolajen üretimini canlandırılarak gözaltı görünümünde iyileşme sağlar.

Aynı zamanda kullanılan serumların ve diğer ürünlerin cilde uygun olarak seçilmesi de önemlidir. Bu sayede herhangi bir yan etki görülmez ve güvenli bir bakım yöntemidir.

Uzmanlarımızın bu konuda deneyimli olması ve bakımınızı dikkatle yapması nedeniyle, gönül rahatlığıyla gözaltı problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Genetik bile olsa tüm gözaltı torbalarında etkili olan EyeCell Kitleri, kısa süren bakım işlemleridir ve en fazla 8 seansta tüm problemlerinizden kurutabilirsiniz.

Gündelik hayata işlem gününde bile devam edebilmeniz de bu bakım yöntemini seçmenizin nedeni olabilir. Hatta aynı gün makyaj bile yapabilirsiniz. Hiçbir olumsuz etkisi bulunmayan bakım kitini, uzmanlarımıza yaptırabilirsiniz.

Göz Altını Nemlendirmek İçin Ne Yapılmalı?

Göz altını nemlendirmek, genç ve sağlıklı bir cilt görünümü için çok önemlidir. Vücudun diğer bölgelerine göre göz çevresi cildi daha ince ve hassas olduğundan, nem kaybına ve kuruluğa daha yatkındır. Bu nedenle, göz altı bölgesini nemlendirmek için düzenli olarak nemlendirmek önemlidir.

İlk olarak, göz altını nemlendirmek için doğru göz kremini seçmelisiniz. Göz cildinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için göz kremleri geliştirilmiştir. Bu kremler tipik olarak daha hafif ve daha az yağlıdır, bu da onları göz çevresindeki ince cilt üzerinde ağır bir şekilde nemlendirir. Göz kremlerinin özel bileşenleri, göz altındaki koyu halkaları, şişlikleri ve ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olabilir.

Düzenli olarak su içmek, göz altını nemlendirmenin bir diğer önemli yoludur. Vücudun genel olarak yeterli miktarda su alması, cildin nem dengesini korumasını sağlar. Bu da göz altı çizgilerini ve kuruluğunu azaltır. Cildin nem dengesini korumak için günde en az sekiz bardak su içmelisiniz.

Göz altını nemlendirmek için doğal yağlar başka bir seçenektir. Hindistancevizi, badem ve jojoba gibi doğal yağlar, göz çevresindeki cildi derinlemesine nemlendirir ve besler. Bu yağlar göz altına uygulandığında kolayca emilir ve cilt tarafından kolayca emilir. Bununla birlikte, herhangi bir yağ veya kremi göz çevresine uygularken gözle temasa geçmemek çok önemlidir çünkü bu gözleri tahriş edebilir veya sulandırabilir.

Son olarak, göz altını nemlendirmek için düzenli olarak uyumak ve sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek önemlidir. Göz altı bölgesinin dinlenmesi ve cildin yenilenmesi için yeterli uyku almak önemlidir.

Göz çevresi cildinin sağlığını korumak için stresten uzak durmak, sigara içmekten kaçınmak ve sağlıklı bir diyet almak da önemlidir. Bu yönergeler kombine edildiğinde, göz altını nemlendirme rutini daha verimli hale gelir ve cildin parlak, taze ve genç görünmesini sağlar.

EyeCell Bakımı Fiyatları 2024

Göz çevreniz test edilerek, torba ve morlukların sebebi belirlenerek bu bakım hizmetini sunuyoruz. Kişiye özel olarak yaptığımız bakım sayesinde göz çevreniz eskisinden çok daha sağlıklı görünür. Ameliyatsız ve kısa sürede göz altı torbalarınızdan kurtulabilmek için bu bakım kiti, diğer ürünlere göre çok daha avantajlıdır.

Göz çevresi bakımları için kullanılan birçok farklı bakım ürünü vardır. Bu bakımlar yapılmadığında göz çevresindeki kırışıklıklar sizi daha yaşlı gösterir. Genetik de olabilen göz torbalarından kurtulmanın yolu da bu göz bakım ürünüdür.

Cilt tipinize göre uzmanlarımız tarafından uygulanan bakım sayesinde göz çevrenizdeki problemlerden kurtulabilirsiniz. Dikkatli olarak uygulanması ve uzmanlar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Kırışıklıklardan, göz torbalarından, kazayağından kurtulmak için bizimle iletişime geçebilir ve deneyimli uzmanlarımızdan EyeCell bakımı hizmeti alabilirsiniz.

EyeCell bakımı fiyatları 2024 hemen ücretsiz randevu alın. Eyecell bakımı fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.