Whatsapp Whatsapp
Telefon Call Now

Velashape 3 Bölgesel Zayıflama

Velashape 3; Kilo kontrolüne önem veren ve şekilde bir vücuda sahip olmak isteyen kişiler için geliştirilen en güncel teknolojilerden biridir. Bölgesel zayıflama konusunda birçok özelliği içerisinde barındıran bir cihazdır. Cerrahi işlemlere gerek kalmadan kalıcı ve etkili sonuçlar yaratan velashape 3 içerisinde radyofrekans dalgaları kızılötesi ışınları ve vakum bulunur.

Yapılan klinik araştırmaları FDA onaylı Velashape 3 cihazının yardımıyla seanslar sonrası ortalama 1 ile 3 santim incelme sağladığını göstermiştir. Bu nedenle uygulamayı tercih eden kişilerin memnuniyetleri üst düzeydedir.

Uygulama sayesinde kilo alıp vermeden kaynaklı sarkmalar ve doğum sonrası sarkmaları başarılı bir şekilde toparlanır. Son derece kolay ve rahatsızlık vermeyen işlem sonrası hastalar aynı gün günlük hayatlarına dönebilirler.

Velashape 3 Nedir?

Yeni nesil bir uygulama olan velashape 3 vücut şekillendirici ve selülit giderici özel içerikli bir cihazdır. Tüm bu işlemleri ameliyatsız ve konforlu bir şekilde gerçekleştirir. Başarısını ve gelişmişlik düzeyini klinik ortamlarında kanıtlamış son sistem akıllı cihazlar içerisinde yerini alıyor.

Cihazın en önemli özelliği ise incelme ve selülit tedavisinde FDA onayı almış olmasıdır. Velashape 3 günümüz kadınlarının en büyük yardımcısıdır.

Özellikle vücut imajından ve hatlarından memnun olmayan bayanlar için cerrahi işlem gerektirmeyen mükemmel bir uygulamadır. Bölgesel zayıflama konusunda direnç gösteren yağlar üzerinde büyük bir etki yaratan Velashape 3 ile net ve belirgin vücut hatlarına sahip olmak mümkündür. Her 1 seanstan sonra yaklaşık olarak bir iki santim incelme görülür.

Vücut şekillendirme de kullanmış olduğumuz Velashape 3 tüm cilt tipleri için güvenilir bir yöntemdir. Piyasada tanınmış bir özelliğe sahip olması ve bizim tecrübemiz birleşince her bayan en büyük hayali olan pürüzsüz ve estetik kıvrımlara sahip vücut tipi ortaya çıkıyor.

VelaShape 3 Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Velashape 3 bölgesel yerleşik yağları atarak, vücut üzerinde oluşan selülit görüntüsünü yok etmeyi amaçlıyor. Radyo frekans dalgaları ciltte meydana gelen hasarları gidermek için kullanılır. Özellikle kolejenin yeniden üretime geçmesini sağlar.

Kolajen üretimi ile beraber cilt canlanarak gergin bir yapıya kavuşur. Velashape 3’ü vücudun birçok noktasında vücuda şekil vermek amacıyla profesyonel olarak kullanıyoruz.

Cihazın radyofrekans dalgaları sayesinde yağ dokularını hasta ile uğraşıyoruz. İnatçı yağlar üzerinde etkili sonuçlar alıyoruz. Kavitasyon olarak adlandırılan bu yöntem tipi ultrason radyofrekans dalgaları yardımıyla bölgesel incelme sağlar.

Bel, basen, bacak, karın gibi alanlarda kullanılır. Cihazın özel tasarlanmış başlığı hem geniş alanlar için hem de dar alanlar için son derece idealdir. Bu nedenle Velashape 3 vücudun tüm bölgelerinde güvenilir bir şekilde uygulanabilecek bir düzeyde tasarlanmıştır.

Velashape Kimlere Uygulanmaz?

Bbazı hasta tiplerine tavsiye edilmez. Kalp hastalığı, yüksek tansiyon, şeker hastalığı olanlar bu tedavi yöntemine uygun değildir. Bunun dışında hamile ve emziren anneler için de bu tarz bir uygulama uygun değildir.

Velashape İşlem ve Tedavi Süresi

Tüm bölgelere güvenle yapılan uygulamada 1-3 cm arası incelme söz konusudur. Hastaların kısa sürmesi ve sonuçların kalıcı olmasından kaynaklı olarak sıklıkla tercih ettiği bir uygulamadır.

Hangi Bölgeler Kaç Cm İncelir?

Velashape 3 cihazı bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme amacıyla kullanılan en popüler uygulamalardan biridir. Güvenilir bir uygulama olduğunu klinik araştırmalar ile kanıtlayan cihaz, göstermiş olduğu etkileri de yapılan çalışmalar ve tedaviler sonrasında gözle görülür bir şekilde kanıtlamıştır.

Tedavi sonrasında karın bölgesinde neredeyse 2,5 santim civarında incelme sağlar. Bacak bölgesinde ise 1,5 santim incelme sağlar. Bölgesel incelme doğrultusunda göstermiş olduğu etkiler hastaların memnun kalmasını sağlamıştır. Uygulamayı gerçekleştiren hastaların %95’i son derece güvenilir bir uygulama olması ile öneriyor.

Sonuçların Kalıcılığını Sağlamak İçin Ne Yapmalıyım?

Teknolojinin sunmuş olduğu en yeni uygulamalardan biri olan Velashape 3 bölgesel zayıflamayı hedefleyen hastaların tercih ettiği ameliyatsız tedavi yöntemlerinden biridir. Uygulamayı başarı ile tamamlayan hastaların sonuçların kalıcılığını sağlamak amacıyla bir takım hususlara dikkat etmeleri gerekir.

Velashape 3’ü destekleyen farklı tedavi yöntemleri tercih edilebilir. Ayrıca uygulama sonrasında hastaların yaşam kalitesini arttırmak amacıyla düzenli ve dengeli beslenmeye uygun hareket etmeleri daha sağlıklı olacaktır. Gün içerisinde egzersiz hareketleri yaparak ortaya çıkan sonuçların ömrünü uzatmak mümkündür.

Velashape Tekniğinin Etkileri

Velashape 3 tekniğinin etkileri ilk seanstan itibaren sorunlu bölgede etkisini göstermeye başlar. Uygulama sonrası hastalar hedefledikleri bölgesel zayıflamayı başarmanın etkisi ile kendilerini daha iyi hissederler.

İşlem sırasında herhangi bir ağrı ve acı olmadığı için hastalar konforlu bir tedavi süreci geçirirler. Bu cihaz sayesinde sadece bölgesel incelme değil aynı zamanda selülit ve birçok vücut sorunu giderilir.

Yöntemin en avantajlı özelliği ise vücudun yenilenmesini sağlayan kolajen üretimini tetiklemesidir. Kolajen üretimi ile beraber hasar görmüş dokular ve lifler yeniden onarılarak cildin canlılığını sağlar.

Velashape 3 Fiyatları 2024

Velashape 3 yöntemi ameliyatsız bir uygulama olduğu için diğer estetik operasyonlara göre maliyet olarak daha uygundur. Tedavi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmakta yarar vardır.

Bu konuda fiyat araştırması yapmak ve uygulamanın nasıl gerçekleştiği hakkında detaylı bilgi sahibi olmak gerekir. Velashape 3 fiyatları 2024 işlemin gerçekleşeceği bölgenin genişliğine, seans sayısına, tercih edilen kliniğin hizmetlerine ve doktorun deneyimine bağlı olarak değişkenlik gösterir.

İstenilen başarıya ve hedeflenen bölgesel incelmeye ulaşmak için profesyonel hizmet sunan yerlerden yardım almak her zaman avantaj sağlar. Bu nedenle Velashape 3 fiyatları 2024 hakkında bizden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Velashape 3 fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.