Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty cildin yenilenmesi amacıyla yapılmakta olan işlem her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

Cildin çok hoş, genç ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olan baby face beauty işlemi, zamana karşı yenilen cildin düzelmesine olanak sağlıyor.

Sizler de yaşlılık belirtilerinden kurtulmak, daha genç ve sağlıklı bir cilde kavuşmak için bu işlemi Thulium Lazer cihazından faydalanabilirsiniz. Alanında uzman personeller tarafından kullanılan Thulium Lazer cihazı ile istediğiniz cilde kavuşmak artık daha kolay hale geliyor.

Lazer İle Baby Face Beauty Arasındaki Fark Nedir?

Normal lazer işlemi ile baby face arasındaki en temel fark komplike bir cilt bakım işlemi olmasıdır. Thulium lazer sistemi kullanılarak yapılan bu işlem süresinde ciltte tahriş ve yorulma meydana gelmez. Cilt kesinlikle hırpalanmaz ve binlerce mikro kanal açılarak cilt dokularına yeniliğe gidilir.

Baby Face Beauty Hangi Cilt Tipleri İçin Uygundur?

Thulium lazer kullanılarak yapılan baby face işlemi tüm cilt tipleri için uygun olan bir işlemdir. Yağlı ciltler de kuru ciltler de karma ve hassas ciltler de bu işlemi güvenle ve gönül rahatlığıyla yaptırabilirler. Sonucunda ise oldukça korunaklı, sağlıklı, yaşlanmaya karşı koyan ve canlı, parlak bir cilt meydana gelir. Kadın erkek ayrımı yapılmaksızın herkes bu işlemi yaptırabilir.

Baby Face Beauty Nasıl Yapılır?

Thulium lazer işlemi kullanılarak yapılan baby face beauty, saf içerikli serumlar kullanılarak cilde aktarılır. Anestezi kullanılmasına gerek kalmadan yapılan bir işlemdir. Cilt zemini hazırlanır, temizlenir ve ardından mikro kanallar açılır. Tek seansta ya da kişinin cilt ihtiyacına yönelik olarak birkaç seansta yapılır. Kişiye özel olarak hazırlanan protokoller takip edilir.

Baby Face Beauty Hangi Amaçla Yapılır?

Uzman eller elinde yapılan baby face , ciltte yer alan ince kırışıklıkların giderilmesi, akne ve sivilce lekelerinin giderilmesi, cilt renginin eşitlenmesi ve açılması, ciltteki ton farklılıklarının giderilmesi, gözeneklerin sıkılaştırılması gibi amaçlar için yapılır. Tüm amaçlar cildin alt dokusuna ulaşılarak elde edilir.

Baby Face Beauty Neye İyi Gelir?

Kişiye özel olarak yapılan baby face işlemi ciltteki tüm sorunların giderilmesine yardımcı olur. Hem kadınlar hem de erkekler arasında en çok karşılaşılan sorunlardan biri solgun bir yüze sahip olmak ve geçmek bilmeyen akne lekelerine sahip olmaktır. Temel olarak akne lekelerinden ve cildin soluk renginden kurtulmak için yapılır.  

Baby Face Beauty Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cildiniz için Thulium lazer kullanılarak yapılan baby face işleminden önce dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. İşleme geçmeden önce mutlaka doğru ve hijyenik bir klinik seçmeye özen göstermelisiniz. Orijinal içeriklerin kullanılacağından emin olmalısınız. Yüzünüzün öncesi ve sonrasını karşılaştırmak amacıyla fotoğraflama istemelisiniz.

Baby Face Beauty Yaptırdıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Thulium lazer kullanılarak yapılan bu işlem sonrasında sosyal yaşantınıza ve iş hayatınıza kısa sürede dönüş yapabilirsiniz. İşlem sonrasında ve düzenli olarak güneş kremi kullanmak oldukça önemlidir. Nemlendirici kullanmayı ihmal etmemeli ve birden fazla kozmetik ürünün kullanımına yer vermemelisiniz.

Baby Face Seansı Ne Kadar Sürer?

Tek seansta ya da kişiye özel olarak hazırlanan protokoller sonucunda bu işlem tamamlanır. Seans süresi ise yaklaşık olarak 20-30 dakika içerisinde biter. Sonuçları ise uzun süre kalıcı şekilde kendini göstermeye devam eder.

Baby Face Beauty Fiyatları 2024

Baby face beauty 2024 fiyatları 2024  gayet idealdir ve Kolaylıkla hizmet alabilirsiniz. Baby face beauty uygulama fiyatları 2024 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Baby Face Beauty ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Kaç Seans Baby Face Yaptırmalıyım?

Tek seansta dahi sonuçları kendini net bir şekilde gösteren bu işlemi maksimum 4 seans yaptırabilirsiniz. Cildinizin durumuna ve ihtiyacına bağlı olarak 3 ile 6 ay arasında tekrar seansları gerçekleştirebilirsiniz. Böylece düzenli olarak devam edeceğiniz seanslar sonucunda çok daha güzel bir görünüme kavuşabileceksiniz.

Tekrar Ne Zaman Baby Face Yaptırabilirim?

Tekrar baby face işlemi yaptırmak istediğinizde en az 10 gün ara vermeniz gerekiyor. Seanslar arasında en az 10 günlük bir ara verilmesi gerekmektedir. Tekrar edecek olan seanslar için de maksimum 1 ay ile 3 ay süre geçmesi gerekir. Düzenli olarak devam ettiğiniz takdirde yaşlılık belirtilerini daha kısa sürede atmış olacaksınız.  

Baby Face Beauty Etkili Mi?

Thulium lazer ile hayata geçirilen baby face işlemi oldukça etkilidir. Cildin yapısına ve analizine bağlı olarak etkisi giderek artar.

Baby Face Beauty Sonuçları Kalıcı Mı?

Thulium lazer ile yapılan baby face işlemleri cildin yapısına göre kalıcılığını arttırır. Kısa süreli kalıcılıki orta vadeli kalıcılık ve uzun süreli kalıcılık olarak seviyeleri değişir.

Baby Face Beauty Yaş Sınırlaması Var Mı?

Thulium lazer ile yapılan bu işleme dair 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşından küçük olanlar için uygulanması uygun değildir. Ancak 18 yaşını dolduran herkes yaptırabilir. İleri yaşlara dair sınırlama yoktur.

Baby Face Beauty Advanced Mod Nedir?

Çok daha yoğun şekilde yapılan bir moddur. En az 4 seanstan sonra yapılacak olan yoğun işlem olarak bilinir. Advance Mod en popüler teknikler arasında yer alır.

Baby Face Beauty Easy Mod Nedir?

Güzellik rutinlerinizde yer alması gereken baby face tekniklerinden biri de Easy Moddur. Easy Mod genç yaşta olanlar için tek seferlik uygulanan bir tekniktir.

Baby Face Beauty Advance Ve Easy Mod Arasında Ne Fark Var?

Advance mod ve Easy mod arasındaki en temel fark uygulanma sıklığıdır. Advance mod peş peşe günlerde uygulanan, Easy mod ise tek seferde uygulanan bir tekniktir.

Baby Face Beauty Cilt Bakımında Kullanılan Saf İçerikler Nelerdir?

A vitamini ve C vitamini, hyaluronik asitin en saf hali olan Resveratol temel olarak kullanılır.

Baby Face Beauty Leke Tedavisinde Etkili Mi?

Leke tedavisinde oldukça etkili olan bir işlem baby face ile lekelerden kurtulmak kısa sürede mümkündür. Verilen saf etmenler sayesinde porselen gibi bir cilde sahip olabilirsiniz.

Baby Face Beauty Kırışıkları Gideriyor Mu?

İnce kırışıklıkları ve yaşlılık kırışıklıklarını gidermede etkili bir yöntemdir.

Baby Face Beauty Gözenek Sıkılaştırmada İşe Yarıyor Mu?

Gözenekleri gözle görülür şekilde sıkılaştırmaya yarar sağlar.

Baby Face Beauty Ton Farklarını Dengeler Mi?

Cilt üzerinde göze batan cilt tonu eşitsizliklerini ve ton farklarını ortadan kaldırır ve dengeler.

Baby Face Beauty Cilt Sıkılaştırma Etkisi Var Mı?

Yüksek oranda cildi sıkılaştırma etkisi vardır. Kolajen sentezi sayesinde ciltte sıkılaşma ve gençleştirmeye olanak sağlar.

Baby Face Beauty Anti Aging Koruma Sağlar Mı?

Yüzde anti aging koruma sağlar ve olduğunuzdan daha genç ve sağlıklı bir cilde kavuşmuş olursunuz.

Baby Face Beauty Zararlı Mı?

Her cilt tipine uygun olan bu işlemin herhangi bir zararı ya da yan etkisi yoktur.

Yazın Baby Face Beauty Yapılır Mı?

Thulium lazer ile yapılan bu işlem dört mevsim boyunca uygulanabilir özelliğe sahiptir.

Baby Face Beauty Hangi Cilt Bakımları İle Kombine Edilir?

Rutin cilt bakımlarıyla ve yoğun yaşlanma karşıtı cilt bakımları ile kombin edilebilir.