Whatsapp Whatsapp
Telefon Call Now

Fransız Askısı

Fransız Askısı Nedir?

Fransız askısı tedavisi kişinin genç görünmesi ile başlayan bir uygulamadır. Kişiye mekanik ipler ile birlikte uygulanan bu işlem sırasında kişi çok fazla açı çekmez. Bir defasında uygulaman bu işlem tedavisi oldukça etkili sonuçlar verebilmektedir.

Son yıllarda özellikle ameliyat ortamında yapılmadığı için daha çok tercih edilen bu yöntem gün geçtikçe daha fazla tercih edilmeye başlandı. Özellikle ameliyat fobisi olan kişiler en çok Fransız askısı yöntemini tercih ediyor. Ağrısız ve daha kolay yapılıyor olması hastalarda psikolojik olarak bir rahatlamaya sebep oluyor.

Fransız Askısı Nasıl Yapılır?

Fransız askı işlemi genellikle lokal anestezi altında tercih edilen bir tedavidir. Ortalama kırk beş ve altmış dakika belirlenen bu test için gençlik etkisi yaratan ve biyolojik olarak insan vücudu ile Birlikte uyumlu üretilen Fransız medikal işler uygulanır. Kulak üzerinden deri altına yerleştirilen buradaki amaç kişinin yara ve dikiş izinin görülmemesi ile birlikte tedavi olan kişinin saçına gizlemesidir.

Hangi Bölgelere Uygulanır?

Fransız askısı gene işlemlerden sonra yapılması uygun olan kişilerde tercih edilmektedir.  Fransız askı işlemi hem yüz Hem de vücut bölgelerinden alınan veya öğrenilen bir tedavi edilip aynı zamanda yüz için gereken bölgeler

 • Yüzün oval bölümler
 • Elmacık kemikleri
 • Yanaklar
 • Boyun
 • Kaşlar

Vücut bölümlerinden ise

 • Çene altı
 • Bacak
 • Kol

Uygulama Kaç seans Yapılmalı?

Kişilere genç görünmesi adına uygulanan tedavilerden biri olan Fransız askısı ile birlikte kişiler kendilerini son derece özgüvenli ve güzel hissederler. Oldukça rağbet gören bu tedavi işlemini olmaya karar veren kişilerin akıllarına gelen ilk sorulardan birisi bu tedavinin kaç seansta yapılabileceğidir. Fransız askısı bir seans ile etkisini gösterebilen bir işlem olup aynı zamanda yeniden bu tedaviyi olmak isteyenlere ise beş yıl sonra uygulanması tavsiye edilmektedir.

Fransız Askısı Faydaları Nelerdir?

Fransız askı işleminin birçok fayda ve yararı vardır. Bunlar başlıca

 • Kaslara herhangi bir zarar vermediği için doğal mimikleri korur.
 • Düşmüş kaşların yeniden eski haline gelmesine yardımcı olur.
 • Kişinin elmacık kemikleri ortaya çıkıp aynı zamanda kişinin elmacık kemiklerinin daha ön planda durmasına yardımcı olur.
 • Cilt ile uyumu bulunan iplikler kasları olumsuz etkilemez ve tamamen doğal bir görünün sağlar
 • Uygulanan medikal ipliklerim etraflarında oluşan kolejan ile birlikte cilt daha yüklü bir par kazanır.

Kişiye birçok fayda ve avantaj sağlarken aynı zamanda birtakım risk ve yan etkileri de beraberinde getirebilir. Bu yan etkiler kişiden kişiye değişiklik gösterirken aynı zamanda kişinin bu tedaviye engel herhangi bir rahatsızlık var ise mutlaka doktoruna söylemelidir. Aksi takdirde kişi tedavisinden olumlu sonuç alamaz ve sağlığı olumsuz etkilenir.

Fransız Askısı İle Yaşlanma Etkisi Azalır mı?

Fransız askısı tedavisi olmayan karar veya düşünen kişilerin merak ettiği bir konu yaşlanma etkisini azalttığımıdır. Yapılan tedavi ile yaşlanmanın durdurulması mümkün olmaz çünkü bu zamanı durdurmak olur ve buna da müdahale edemeyiz. Bununla birlikte Fransız askı tedavisi olan kişi geçmişe gider ve yüzündeki vücudundaki sarkmalardan kırışmalardan kurtulabilir.

Yüzü daha genç bir görünüme kavuşup aynı zamanda uygulanan medikal iplerin üretmiş olduğu kolejanlar ile birlikte kişinin yüzünde parlaklık meydana gelir. Yaşlanmak önlenemese de kişi bu tedavi ile birlikte geriye dönderilir.

Fransız Askısı Yaptıranların Yorumları

Kişilere uygulanan Fransız askı tedavi işlemi oldukça ilgi göre ve tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi kişilerin daha genç görünmesi için tercih edilip oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Bu tedaviyi olan kişiler işlemlerden ve işlemlerin sonuncundan son derece memnun olurlar. Fransız askı tedavi işlemine büyük bir ilgi gösterip aynı zamanda oldukça memnun kalarak gerekli yerlere oldukça olumlu beyanlarını iletilir.

Fransız Askısı Fiyatları 2024

Kişilerim yüzlerinde zaman içerisinde oluşan sarkmalar ve kırışıklara etki etmesi için ve kişinin yüzünün daha genç görünmesi için tercih edilen Fransız askı tedavi işleminde merak edilen bir konu ise fiyat bilgisidir. En uygun ve kaliteli Fransız Askı hizmeti almak istemeyen kişiler öncelikle tecrübeli ve deneyimli bir doktor adayı bulması gerekmektedir.

Aksi takdirde sağlığı olumsuz etkilenebilir. Kişiler istenilen özelliklere sahip olan doktor adayını bulduktan sonra en uygun fiyat veren doktor adayını tercih etmelidirler. Bu şekilde kişi hem kaliteli hizmet almış olur hem de bu tedaviyi en uygun fiyatta sağlamış olur. Bununla birlikte fiyat konusunu etkileyen bir diğer konu ise kişilerin tercih etmiş olduğu klinik ve kişilere uygulanan Fransız askı tedavi işlemleridir.

Fransız Askısı Cerrahi Operasyon Kadar Başarılı mı?

Daha genç ve aynı zamanda daha güzel görünmek için tercih edilen Fransız askısı işlemi ile birlikte son derece etkili sonuçlar elde edilebilir. Bu işlem bir cerrahi operasyon ile kıyas edilmeyip tek başına kişilerin geçmiş yıllardaki halini yansıtabilir. Bu tedaviyi olmaya karar veren kişiler tereddüt yaşamayıp güvenilir site ve yerlerden en etkili Fransız askısı tedavisi hakkında fikir sahibi olup etkileri kendi gözü ile görebilir.

İşlem Sırasında Ağrı Olur mu?

Sarkma ve kırışmayı önlemek adına tercih edilen Fransız askısı işlemi genellikle lokal anestezi altında uygulanan bir işlemdir. Bu nedene bağlı olarak uygulanan Fransız askı tedavisi neredeyse ağrısız olmaktadır. Bununla birlikte iplik yerleştirme aşamasında da kişi herhangi bir acı yaşamaz. Bu yüzden bu tedaviyi olmayı düşünen kişiler oldukça rahat olabilirler ve işlemi korkusuz bir şekilde sürdürebilirler.

İpler Vücutta Ne Kadar Süre Kalmaktadır?

Fransız askı tedavi işlemi kişiyi daha genç ve diri durdurması amacı ile yapılan oldukça etkili bir gençleştirme yöntemidir. Bu tedavi işleminde mekanik ipler kullanılıp bu ipler kişinin saçlarıma gizlenir. Bunun sebebi ise dikiş izlerinin görünmemesidir.

Bununla birlikte mekanik ipler vücutta değişen koşullar ve durumlara bağlı olarak beş ile on yıl arasında bir süre zarfında kişide kalmaktadır. Vücutta işlem için gerekli olan bu medikal iplet genellikle vücuttan kendi kendine doğal yöntemler ile atılmaktadır.

Kullanılan İpler Zararlı mıdır?

Fransız askı işlemi kişinin yüzüne ve vücudunda belirli bölgelere yapılan bir tedavi işlemidir. Bu tedavi işleminde merak edilenlerden biri kullanılmakta olan mekanik ipin kişiye herhangi bir zararı olup olmadığıdır. Fransız askı için tercih edilen mekanik ipler kişinin cilt ve direk sağlığına etki edeceği için tıbbi olarak geliştirilmektedir. Bu yüzden kişiye herhangi bir sağlık sorunu açmaz.

İplerin Silikon İçeriği Tehlikeli midir?

Fransız askı tedavisi ile birlikte genç bir görünüme kavuşabilirler. Bununla birlikte olmayı düşünenlerin ise akıllarında birtakım sorular bulunur. Bu sorulardan biriside Fransız askı tedavi işleminde kullanılan mekanik ipler için gereken silikonun kişiye zarar verip vermeyeceğidir.

Bu silikon uzun zaman boyunca medikal işlemlerde kullanılmakta olup tıbbi amaç için geliştirilmiş katı bir haldedir. Tıbben güvenilir bir şekilde üretilen bu silikon ile birlikte kişiler herhangi bir zarar görmez.

İşlemden Sonra Sonuçlar Nasıl Olur?

Kişilere uygulanan Fransız askı tedavisi ile birlikte olduklarından daha genç bir yapıya sahip olup aynı zamanda cildinin parlamasına diri durmasına yardımcı olur. Fransız askı işlemi ile birlikte kişide bulunan sarkmalar ve aynı zamanda karışmalar ortadan kaldırılmış olur. Aynı zamanda ise kişi yeni hali ile son derece özgüven sahibi olabilir.